Medikal Düşük Hapı

Medikal Düşük Hapı ile yapılan düşük yöntemi gebeliklerin 12. haftasına kadar bu ilaç cerrahi bir işlem olmadan evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz bir yöntem olarak bilinir. Bu ilacı 12 haftalık gebeliklerinize kadar çok rahat ve güvende kullanabilirsiniz. Cytotec Misoprostol kendiliğinden gebeliğinizin rahimden çıkmasına yardımcı olur. Bu ilaç rahim organında kasılmaları arttırır ve rahim ağzının açılmasını sağlayarak rahimden çıkmasını sağlamaktadır. Etken maddesi misoprostol olan bu ilaç 12. haftalık yani 3 aylık gebeliklerde en etkili olan toplam 50 ülkede kullanılan bir ilaçtır. Komplikasyon ciddi bir riski, oldukça azdır. Cytotec Misoprostol medikal düşük hapı hekimlerin tedavilerinde kullandığı ve tavsiye ettiği etkili bir ilaçtır. Kontrol altında kullanılması gerekmektedir.

HİÇ BİR ŞEKİLDE CERRAHİ BİR MUDEHALE GEREKMEKSİZİN EVDE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE UYGULAYABİLECEĞİ GÜVENLİ BİR İLAÇTIR.

KORKUYLA KÜRTAJ MASASINA YATMADAN.
PİSKOLOJİNİZİ BOZMADAN.
OLDUKÇA BASİT EVDE UYGULANABİLİR (ERKEN HAFTALARDA).
ANESTAJİ GEREKMEKSİZİN.
AĞRISIZ SANCISIZ VE DAHA EKONOMİK .
KİMSEYE DANIŞMADAN KULLANABİLECEĞİNİZ DÜNYADA 50 ÜLKEDE KULLANILAN BİR İLAÇTIR .
SİZLERE VERMİŞ OLDUGUMUZ NUMARAN İSTEDİGİNİZ ZAMAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
İSTEMİŞ OLDUGUNUZ İLAÇLAR GİZLİ TUTULARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

İşlem sonuna kadar sizlere destek vermekteyiz…
Her şeyden önce insan sağlığı önemlidir.
Lütfen kullanımına ve aksatmamaya dikkat etmelisiniz.

Hiçbir cerrahi müdahale gerekmeksizin hamileliğinizi sonlandırabilirsiniz. Düzenli kullanılan düşük ilacı ile gebelik evresi durumuna göre size bildirilecek süre dahilinde kullandığınızda ilaç kasılmaları arttırarak rahim ağzının açılmasını sağlar ve düşük işlemi gerçekleşir. Cytotec medikal düşük hapı hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için iletişim sayfası üzerinden veya telefon numaramız üzerinden 7/24 bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Cytotec Düşük Hapı hekim kontrolünde kullanılması gerekir.  Uzman arkadaşlarımız tüm aşamalarda sizin ile irtibat halinde olmaktadır. İletişim sayfamızdan iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dikkat! Piyasada kutu ve ürün taklit edilerek sahte Cytotec marka düşük hapları satılmaktadır. Satılan bu ilaçlar hiçbir işe yaramadığı gibi sağlığınızı da tehlikeye atabilir. Orijinal Cytotec Düşük ilacı şekli yuvarlak değil altıgen şeklindedir. Sağlığınızı tehlikeye atacak bu tarz satıcılardan uzak durunuz.

Düşük ilacı hamileliği sonlandırmak için kullanılan bir ilaçtır. Kürtaj hapı, kürtaj ilacı veya düşük ilacı olarakta bilinmektedir. Sağlığınız için güvenilir bir tedavi yolu izlemelisiniz, sürekli kontrol altında kullanılması gereken bir ilaçtır. Düşük Hapı hakkında bilgi almak ve düşük hapı sipariş vermek için aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden veya aşağıda yer alan form üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Sormak veya bilgi almak istediğiniz her türlü konu için uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.